Základní informace Magazín Diskuze
Domácí sítě Digitální televize
Diskuze
Antény
Kvalitní antény pro příjem televizního vysílání

Připojit reakci do diskuze Internet na více PC
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

mam to takhle: z anteny mi vede kabel do ap, z AP mi vede kabel do PC a zaroven do druheho AP ktere vysila signal, ale cim to, ze mi zacne obcas vypadavat internet na mem osobnim PC? cim to muze bejt?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG.
Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů a rozměry 4920x3218 obrazových bodů.
Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 5 a číslo 2. Součet zapište do pole formuláře.
Do formulářového políčka vyřešte prosím kontrolní příklad. Registrovaní a přihlášení uživatelé nemusejí podstupovat tuto kontrolu.
Vložením příspěvku souhlasí autor s jeho uveřejněním na serveru DomácíSítě.cz.
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.

Internet na více PC

Jiří Hlavnička (1) - xxx.xxx.66.11 (?), 7.10.2008 14:09, počet návštěv: 13652
Přejít na: tento příspěvek (zjistit adresu)

Zdravím, mohl by mi někdo poradit? Mám doma 2 pc a notebook, na všem bych chtěl mít internet (na ntb bezdrátově abych ho mohl nosit po bytě), ale nevím jakou technologii zvolit. předem děkuji, JH

Připojit reakci

Internet na více PC

host - xxx.xxx.173.154 (?), 7.10.2008 21:10
Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Určitě bude nejlepší nějaký wifi router, ke kterému přivedete internet, rozbočí Vám jej do několika počítačů a zároveň Vám bude po bytě vysílat wifi síť ke které připojíte notebook.

Připojit reakci

Internet na více PC

host - xxx.xxx.126.89 (?), 8.10.2008 18:43
Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

mam to takhle: z anteny mi vede kabel do ap, z AP mi vede kabel do PC a zaroven do druheho AP ktere vysila signal, ale cim to, ze mi zacne obcas vypadavat internet na mem osobnim PC? cim to muze bejt?

Připojit reakci
Založit novou diskuzi Nápověda
  Název diskusního téma   Počet příspěvků   Datum   Počet návštěv
Internet na více PC38.10.200813653
  Reklama  
Základní informace | Magazín | Diskuze
Úvodní stránka  |  Kontaktní údaje  |  Podněty a připomínky
(c) owp media s.r.o. 1999 - 2020