Základní informace Magazín Diskuze
Domácí sítě Digitální televize
Diskuze
Antény
Kvalitní antény pro příjem televizního vysílání

Diskuze
> Zapojení ADSL v domácnosti > Připojení WIFI k ADSL routeru

Připojení WIFI k ADSL routeru

host - xxx.xxx.46.234 (?), 10.8.2011 0:32, počet návštěv: 17022
Přejít na: tento příspěvek (zjistit adresu)

Dobrý den, 
potřebuji poradit s domácí sítí. V současnosti mám ADSL modem  Prestige 660HN-T3A ke kterému potřebuji připojit 2 venkovní antény EOC-2610 z důvodu připojení dílny (cca 3km) k mému ADSL připojení. Antény pracují v režimu Access point (Static IP nebo z DHCP), Client Bridge, WDS Bridge a Client Router. Poraďte mi prosím jak připojit (v jakém režimu) anténu k routeru ADSL a v jakém nastavení by měl být tento ADSL router (nyní přiděluje dynamicky adresy uživatelům) - Wifi část je odpojena (připojení je nestabilní, tak jsem jej vypnul). K ADSL routeru jsou připojeny 2 PC pes LAN porty. Nastavil jsem anténu (EOC-2610) u ADSL routeru do režimu AP a v dílně do režimu Client Bridge i Router, trasa mezi dílnou a domem byla v pořádku (PC + anténa (doma) ... PC+anténa (dílna). Po připojení AP do ADSL (přes LAN port) připojení AP a Clientem spadne a nefunguje ani s pevnou adresou ani s adresou přes ADSL router s DHCP. Nedá se spojit s AP s client anténou se v dílně spojím. Pomohlo by shodit DHCP na ADSL a přidělit IP ručně? Nebo to dělám od začátku špatně? Děkuji za případnou radu.

Připojit reakci
Založit novou diskuzi Nápověda
  Název diskusního téma   Počet příspěvků   Datum   Počet návštěv
Nestabilna siet329.1.20138568
Připojení WIFI k ADSL routeru110.8.201117023
ADSL upc nebo o2219.2.201010654
ovlivnění ADSL faxem?47.12.200815577
Zapojení adsl319.9.200824456
  Reklama  
Základní informace | Magazín | Diskuze
Úvodní stránka  |  Kontaktní údaje  |  Podněty a připomínky
(c) owp media s.r.o. 1999 - 2019